Üye girişi Üye ol
Şu anda 21 kişi
Çocuk Bahçesi'nde.

Yaratıcı Oyuncak Tasarım Yarışması

TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi Çocuk ve Mimarlık Çalışmaları Merkezi “Kentimle Oynuyorum” adlı yaratıcı oyuncak tasarımı yarışması düzenliyor. Okul öncesi ve ilköğretim okullarındaki çocuklara yönelik yürütülen “Çocuk ve Mimarlık” çalışmaları kapsamında, çocuk oyuncaklarında mimarlığın, kentin ve onun objelerinin yer aldığı yaratıcı oyuncakların elde edilmesi amacıyla düzenlenen “Kentimle Oynuyorum” yaratıcı oyuncak tasarım yarışması TMMOB Mimarlar Odası Ankara Şubesi tarafından “0-6 ve 7-12” yaş grubu hedef kitlesine yönelik düzenlenmekte olup bu yarışmada; Çocukların yaşadıkları çevreye kente ve mimarlığa karşı duyarlılıklarının çocuk yaşta oluşturulması, ölçek kavramlarının gelişmesi, yaratıcılıklarının ortaya çıkartılması amaçlanmaktadır.

Yarışma tek kademeli olarak düzenlenmiş olup herkese açıktır. Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılanların http:// www.archildworld.org adresi üzerinden,kayıt yaptıran yarışmacı adayının adı, soyadı, açık adresi, telefon ve faks numaraları, e-posta adresi veya yarışmaya bir ekip olarak girilmesi durumunda, ekip liderinin adı, soyadı, açık adresi, telefon faks numaraları, e-posta adresi bilgilerinin olduğu katılım formlarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Yarışmaya ekip halinde girilmesi durumunda, ekibin içerisinden bir kişinin katılım formunu doldurması yeterlidir.
 

Naz
20.03.2011 17:20:33

songüle katılıyorum çok ilginç vede yaratıcı kendimiz tasarlayacağız dünyada olmayan bir şey değilmi iyi ama ne tür bir şey yarata biliriz ki biz ?? çocukların dikkatini çeksin ama faydalı bir oyun olsun eğitici de olabilir mesela ben şöyle bir şey düşündüm bazı çocuklar ödewv yapmıyorlar ödev yapmalına yardım edici birşey düşündüm hem anne ve babaları yardım etmez ama o oyuncak onun ödevini yapmayacak ödevi çocuk yapacak sadece o oyuncak yapmasına yardım edecek bir tür düşündüm ben. size kolay gelsin bakalım nasıl bir oyuncak tasarlayacaksınız.

songül
12.03.2010 09:51:40

çokk ilginc çook yaratıcı

zeynepsudegündodu
26.08.2009 00:33:18

yok

eftal yıldız
24.08.2009 13:57:07

iyi ama paralımı

umut deniz
23.08.2009 17:44:42

çocuk bahçesni çok beğeniyorum

 
1

Yorum yazın

Ad * :    
Soyad * :    
Email :     
Yorum :
Balık
Savaşı, küçük bir çocuğun gözünden anlatan, umut dolu bir roman!

Sanal Bebek |  Gizlilik  İlkeleri   | Site Haritası  | Reklam |   Bize Ulaşın 

Bu sitede yer alan bilgiler,insanları sağlıkları hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup,tıbbı tedavinin mutlak surette bir hekim tarafından yapılması zorunludur.Bilgilerin yanlış veya uygunsuz kullanımından doğacak mağduriyetten,konu içeriğini yazan veya düzenleyen kişiler sorumlu değildir. Sitedeki bilgilere dayanılarak teşhis ve tedavi yapmayınız. Bu siteyi ziyaret etmek ve/veya siteye üye olmakla bunları kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım