Üye girişi Üye ol
Şu anda 21 kişi
Çocuk Bahçesi'nde.

Anneme Pasta Yapıyorum

Türkiye’nin ‘outlet’ konseptli en büyük alışveriş merkezi Via/Port’ta ‘Anneler Günü’ heyecanı… Çocuklar usta aşçılar eşliğinde annelerine en lezzetli pastaları yapacak.
Yerli-yabancı ünlü markalarının ‘outlet’ mağazalarının bulunduğu Via/Port’, 13 Mayıs Anneler Günü’ne özel çok lezzetli bir aktivite düzenliyor.
Çocuklar annelerine kendi elleriyle pasta yapacak.
Anneler Günü’nde çocuklar, en güzel pastaları anneleri için yapacak. Gençlik Meydanı’nda kurulacak etkinlik alanında çocuklar Crowne Plaza Istanbul Asia’nın usta şefleriyle birlikte pasta yapımına katılacak. Kendi elleriyle yaptıkları sevgi dolu pastaları annelerine hediye edecek. 13 Mayıs Pazar günü 14.00 -17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinliğe isteyen her çocuk ücretsiz olarak katılabilecek.
 

Bahar Ersoy
09.05.2012 20:46:28

Böyle bir proje çok hoşuma gitti..

 
1

Yorum yazın

Ad * :    
Soyad * :    
Email :     
Yorum :
Balık
Savaşı, küçük bir çocuğun gözünden anlatan, umut dolu bir roman!

Sanal Bebek |  Gizlilik  İlkeleri   | Site Haritası  | Reklam |   Bize Ulaşın 

Bu sitede yer alan bilgiler,insanları sağlıkları hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup,tıbbı tedavinin mutlak surette bir hekim tarafından yapılması zorunludur.Bilgilerin yanlış veya uygunsuz kullanımından doğacak mağduriyetten,konu içeriğini yazan veya düzenleyen kişiler sorumlu değildir. Sitedeki bilgilere dayanılarak teşhis ve tedavi yapmayınız. Bu siteyi ziyaret etmek ve/veya siteye üye olmakla bunları kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım