Üye girişi Üye ol
Şu anda 21 kişi
Çocuk Bahçesi'nde.

2. Uluslararası Antalya Çocuk Tiyatroları Şenliği

Antalya'da 4 -9 Şubat 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek 2. Uluslararası Çocuk Tiyatroları Şenliği, çocuk oyunları ve atölyelerin yer aldığı tiyatro dolu bir program sunuyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı'na bağlı Yenimahalle Kültür Merkezi ve Kırmızı Kalem Tiyatro’nun ortaklaşa düzenlediği şenlikte, yalnızca çocuk tiyatroları örnekleri ile değil dans, drama, fotoğraf, kukla atölye çalışmaları da yer alıyor.

Türkiye çapındaki tiyatro gruplarına ev sahipliği yaparak kapsamını genişleten şenlikte, çocuklar tüm oyunlar ve atölye çalışmalarına ücretsiz olarak katılabiliyor.

Yorum yazın

Ad * :    
Soyad * :    
Email :     
Yorum :
Kayıtlı yorum bulunmamaktadır.
Balık
Savaşı, küçük bir çocuğun gözünden anlatan, umut dolu bir roman!

Sanal Bebek |  Gizlilik  İlkeleri   | Site Haritası  | Reklam |   Bize Ulaşın 

Bu sitede yer alan bilgiler,insanları sağlıkları hakkında bilgilendirmek amacıyla hazırlanmış olup,tıbbı tedavinin mutlak surette bir hekim tarafından yapılması zorunludur.Bilgilerin yanlış veya uygunsuz kullanımından doğacak mağduriyetten,konu içeriğini yazan veya düzenleyen kişiler sorumlu değildir. Sitedeki bilgilere dayanılarak teşhis ve tedavi yapmayınız. Bu siteyi ziyaret etmek ve/veya siteye üye olmakla bunları kabul etmiş sayılırsınız.

Tasarım